jelex.dkRESTSALG
Drawing Ink 30ml silver
Se flere billeder
Winsor Newton

Drawing Ink 30ml silver

57,50 kr
Annonce Køb her
Prisgaranti -5%Prisgaranti -5%
Fri fragt over kr. 499Fri fragt over kr. 499
Hurtig levering 1-3 dageHurtig levering 1-3 dage
Ubegrænset returretUbegrænset returret

Beskrivelse

Winsor Newton Drawing Ink 30ml silver. Kategori: Kreativ / DIY > Tegneredskaber > Kalligrafi Blæk > Tegneblæk. Pris: 57.50 kr. Winsor & Newton Drawing Ink i sølv er perfekt til at tilføje et strejf af elegance til dine kunstværker. Dette blæk er en del af den anerkendte Drawing Ink-serie, kendt for sin høje kvalitet og alsidighed. Det er ideelt for dig, der elsker at tegne, male Køb hos Rito.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Drawing Ink 30ml silver.

Hvad koster Drawing Ink 30ml silver?

Drawing Ink 30ml silver koster 57,50 kr.

Hvilket mærke står bag Drawing Ink 30ml silver?

Drawing Ink 30ml silver er fra mærket Winsor Newton.

Hvad er EAN / Produktid for Drawing Ink 30ml silver?

EAN / Produktid for Drawing Ink 30ml silver er 38-832760.

Hvilken kategori tilhører Drawing Ink 30ml silver?

Drawing Ink 30ml silver findes i kategorien Kreativ / DIY > Tegneredskaber > Kalligrafi Blæk > Tegneblæk.

Hvor kan jeg købe Drawing Ink 30ml silver?

Du kan købe Drawing Ink 30ml silver hos Rito.dk.

Du er måske interesseret i